IncoFlex – polskie tarcze ścierne na światowym poziomie
Biznes Patryk Kozioł - 14-07-2021

IncoFlex – polskie tarcze ścierne na światowym poziomie

Marka IncoFlex powstała w 1955 r. w Mszanie Dolnej i po dziś dzień jest wierna swoim góralskim tradycjom, do których nawiązuje jej charakterystyczne logo z góralem. W początkowej fazie swojego istnienia oferowała głównie artykuły ścierne, z czasem jednak jej asortyment uległ rozszerzeniu o tarcze ścierne i inne, poszukiwane przez klientów artykuły ścierne. Dziś IncoFlex oferuje najlepszej jakości produkty, które są sprzedawane w atrakcyjnej, przystępnej dla polskich klientów cenie.

Historia polskiej marki IncoFlex, czyli jak to się zaczęło?

Marka IncoFlex to obecnie jedna z najbardziej znanych i rozpoznawalnych na rynku firm specjalizującej się w produkcji wysokiej jakości materiałów ściernych. W jej ofercie znajdują się narzędzia o zróżnicowanej konstrukcji, w tym ceramiczne, żywiczne i diamentowe, które można z powodzeniem wykorzystać do prac związanych ze szlifowaniem i cięciem materiałów różnego rodzaju. Wiele lat istnienia marki na rynku, szeroki, stale rozbudowywany asortyment oraz solidne podejście do klienta sprawiło, że marka od lat cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem klientów poszukujących wysokiej klasy narzędzi od rodzimych producentów.

Narzędzia sygnowane logiem IncoFlex wyróżniają się niezawodnością i wysoką wydajnością. Marka, oprócz uniwersalnych narzędzi dedykowanych obróbce ściernej, oferuje także specjalistyczne narzędzia ścierne projektowane i wytwarzane na indywidualne zamówienie, co pozwala jej sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów. W jej asortymencie znajdują się linie produktów przeznaczone zarówno do użytku profesjonalnego, jak i narzędzia, w tym w szczególności tarcze, po które z powodzeniem mogą sięgnąć amatorzy. Świetnie sprawdzają się do pracy z materiałami różnego rodzaju, w tym do obróbki lub cięcia metali, kamienia, betonu, PCV, a także ceramiki miękkiej. Ważną kategorię produktów stanowią także tarcze uniwersalne.

IncoFlex – polskie tarcze ścierne na światowym poziomie

Czym wyróżniają się tarcze ścierne IncoFlex i gdzie warto się w nie zaopatrzyć?

Tarcze ścierne IncoFlex są produkowane nieprzerwanie od roku 1975. Tak długi staż pozwolił na wypracowanie produktów, które idealnie spełniają wszystkie potrzeby odbiorców. Tarcze sygnowane logiem IncoFlex posiadają specjalną konstrukcję, która pozwala na znaczącą redukcję wibracji oraz pozytywnie wpływa na ich żywotność i odporność. W rezultacie tarcze ścierne marki dłużej pozostają zdatne do pracy oraz oferują lepszą dokładność skrawania oraz tempo pracy. Wszystkie produkty marki posiadają certyfikaty jakości i bezpieczeństwa, które gwarantują ich użytkowanie w zgodzie z przeznaczeniem. Wytwarzane są w kontrolowanych warunkach, a przed skierowaniem do sprzedaży są poddawane dokładnej weryfikacji, która ma na celu wyeliminowanie wadliwych elementów.

Wszystko to sprawia, że do klienta trafiają wyłącznie perfekcyjnie wykonane narzędzia, które oferują pełen potencjał użytkowy. Aby wybrać te, które najlepiej sprawdzą się do wykonywania konkretnych prac, warto natomiast skorzystać z usług profesjonalnego dystrybutora marki IncoFlex, którym jest PGH. Klienci, którzy zdecydują się nabyć za jego pośrednictwem narzędzia inco flex mogą także liczyć na fachowe doradztwo specjalistów, co pozwoli im zainwestować wyłącznie w najlepsze narzędzia, perfekcyjnie dopasowane do specyfiki ich pracy.