Nie bój się błyszczeć
Rozrywka Helena Sosińska - 18-12-2019

Nie bój się błyszczeć

Od czasu do czasu każdy z nas lubi czuć się wyjątkowo atrakcyjnie. Czasami jednak mamy obawy przed podkreślaniem swojej urody. Taki stan rzeczy może mieć różne przyczyny. Zazwyczaj są nią jednak kompleksy, które skutecznie potrafią obniżać poczucie własnej wartości. Co zrobić w sytuacji, w której brakuje nam pewności siebie i poczucia, że jesteśmy atrakcyjni?

 

Jednym ze skuteczniejszych sposobów, jest poświęcenie sobie większej ilości czasu. A także zadbanie o swój wygląd. Jeśli mamy możliwość, poprzymierzajmy różne kreacje, dobierzmy do nich dodatki i zobaczmy, jak pięknie możemy wyglądać.

 

Na ślub, na wielkie wyjścia i na oficjalne spotkania

Dobrą okazją do zadbania o siebie są wszelkiego rodzaju wydarzenia wymagające od nas konkretnego dress code’u. Może to być ślub i wesele, konferencja w pracy, połączona z after party, bankiet lub zabawa sylwestrowa organizowana w stylu glamour. Okazje są różne i warto z nich korzystać, jako z dobrego momentu do poczucia się bardziej atrakcyjnym.

 

Jeśli nie mamy pomysłu na to, jak chcielibyśmy wyglądać, dobrym pomysłem może być przeglądanie ofert sklepów internetowych. Na rozmaitych stronach można znaleźć suknie dedykowane różnym okazjom. Na wesele, na wielkie wyjście, na ważne biznesowe spotkania. W internecie znajdziemy m.in. suknie wieczorowe, suknie ślubne, garsonki i mniej oficjalne modele sukienek. Oprócz tego stylowe dodatki, które nadadzą charakteru wybranej przez nas kreacji. Nie bójmy się próbować różnych fasonów i kolorów! Może się bowiem okazać, że sukienka, która na pierwszy rzut oka nie wyróżniała się niczym szczególnym, po bliższym przyjrzeniu się okaże się atrakcyjna. Czasami jest natomiast odwrotnie, a mianowicie coś, co wydaje się ciekawe, ostatecznie okazuje się posiadać pewne mankamenty. Ważne, żeby kreacja, którą wybierzemy wprawiała nas w dobre samopoczucie i sprawiała, że będziemy czuć się piękni i atrakcyjni. W przeciwnym wypadku będzie po nas widać, że nie czujemy się komfortowo w noszonym przez nas stroju, co negatywnie wpłynie na odbiór naszego wizerunku. Poza tym, pogorszy się również nasze samopoczucie.

 

Nie bój się błyszczeć