Dlaczego warto wynająć profesjonalnych tancerzy?
Rozrywka Lidia Małysz - 28-07-2020

Dlaczego warto wynająć profesjonalnych tancerzy?

Jeśli zatrudnisz profesjonalnych tancerzy, Twoje wydarzenie z pewnością będzie magicznym przeżyciem dla wszystkich gości. Niezależnie od tego, czy chcesz ich wynająć na imprezę promocyjną, wesele, czy urodziny, zapewnią doskonałą rozrywkę. 

Jak wybrać odpowiednich tancerzy?

Czy Twoje wydarzenia ma jakiś motyw przewodni? Możesz świętować minioną epokę lub oddać się urokowi vintage. W tym przypadku zdecyduj się na tancerzy klasycznych. W taki klimat wpisują się doskonale baletnice i baletmistrzowie. A może zamierzasz zorganizować imprezę w nowoczesnym stylu? Rewelacyjnie wpiszą się w to tancerze uliczni lub pole dance. Upewnij się, że artyści idealnie pasują do klimatu i rodzaju wydarzenia.

Pamiętaj, by dostosować pokazy taneczne do wieku gości. Na koniec zastanów się, dlaczego chcesz zatrudnić tancerzy. Czy chodzi o to, by każdy miał ochotę zatańczyć, skłonić do myślenia, a może promować swój produkt? 

Dlaczego warto wynająć profesjonalnych tancerzy?

Pokaz burleski

Jeśli chcesz urozmaicić swoje wydarzenie w stylu glamour, zatrudnij doświadczonych, kreatywnych i uroczych tancerzy burleski. Przykują uwagę Twoich gości. Wkładają w swój występ pasję. Wykonują różnorodne, urzekające choreografie, które mają wywołać dreszczyk emocji. Niezależnie od tego, czy chcesz zatrudnić tancerzy, by oczarować gości na gali nagród, imprezie firmowej, czy na urodzinach, warto zdecydować się na takie rozwiązanie. Masz pewność, że wywołasz na nich ogromne wrażenie, a Twoje wydarzenie na długo utkwi w ich pamięci.

Burleska po raz pierwszy pojawiła się w kulturze popularnej w XVII wieku. Humor i ekstrawagancja najlepiej ją opisują. Tancerze często opowiadają jakąś historię lub parodiują aktualne tematy. W połączeniu z błyszczącymi kostiumami i uwodzeniem, tworzą porywający występ, który zapewni wszystkim doskonałą rozrywkę.

Dlaczego warto wynająć profesjonalnych tancerzy?

Występ baletowy

Jeśli szukasz urzekającej rozrywki, która zrobi wrażenie na Twoich gościach, zdecyduj się na tancerzy baletowych. Zadziwią publiczność eleganckimi i wdzięcznymi ruchami. Kiedy znajdą się na parkiecie, przyciągną uwagę wszystkich od początku do końca występu. Możesz ich zatrudnić, organizując różne wydarzenia, np. uroczystą kolację, festiwal, rocznicę ślubu, czy imprezę firmową.

Chociaż taniec nowoczesny wywodzi się z baletu, istnieje wiele elementów, które je odróżniają. Jednym z nich jest kostium. Tancerka baletowa nosi zwykle tiulową spódniczkę i pointy, podczas gdy tancerz współczesny najczęściej zakłada tylko trykot i tańczy boso. Baletnica spędza dużo czasu na palcach, pozostając w wyprostowanej pozycji. Z kolei taniec współczesny wymaga większego ruchu górnej części ciała.

Dlaczego warto wynająć profesjonalnych tancerzy?

Pole dance

Taniec na rurze (pole dance) to forma sztuki, która wymaga wielkich umiejętności i siły. Tancerz może owinąć się wokół rury, zachowując przy tym niebywałą kontrolę. Goście będą tym zdumieni i oczarowani. Ludzie zwykle nie myślą o pole dance jako o formie sztuki. Postrzegają go jako występ o podtekście seksualnym. Warto jednak pamiętać, że jest to ekspresyjny styl tańca, nie mniej rygorystyczny niż inne. Pozwala doskonale wyrazić swoją osobowość i emocje.