Mr Brown Szkoła Języków Obcych – nauka wcale nie musi być nudna!
Nauka i edukacja Zbigniew Bartuś - 05-05-2021

Mr Brown Szkoła Języków Obcych – nauka wcale nie musi być nudna!

Naukę języków obcych można, a nawet powinno się zacząć już od urodzenia. W przypadku dzieci najlepszym czasem będzie pierwsze siedem lat życia. To właśnie wtedy maluchy najefektywniej przyswajają nową wiedzę. Jest to bowiem moment, który najbardziej sprzyja uczeniu się. Nie oznacza to jednak, że już  jako dorośli ludzie nie możemy uczyć się języków obcych. Znane powiedzenie mówi, że na naukę nigdy nie jest za późno. Aby tak faktycznie było, zainwestujmy swój czas i pieniądze w naukę, w której rozwijanie zdolności językowych, to nie tylko zdobywanie praktycznych umiejętności, ale także przyjemność. 

Dla kogo są kursy w Szkole Języków Obcych Mr Brown?

Kursy w Szkole Języków Obcych Mr Brown dedykowane są dzieciom (2-7 lat), młodzieży (8-15 lat) oraz dorosłym. Innymi słowy każdemu, kto chce rozpocząć naukę języków obcych, a także rozwinąć już posiadane zdolności językowe. Niezależnie od poziomu zaawansowania językowego, każdy znajdzie w ofercie coś odpowiedniego dla siebie. Zajęcia są bowiem prowadzone na różnych poziomach trudności. Oferowany przez wspomnianą szkołę angielski dla dzieci w Krakowie to jeden z najlepszych sposobów na naukę tego języka. Również w przypadku zajęć dla dorosłych opinie klientów wskazują na wysoką skuteczność nauczania. 

Jakich języków nauczysz się w krakowskiej szkole?

W krakowskiej szkole prowadzone są kursy czterech języków obcych: angielskiego, włoskiego, hiszpańskiego oraz niemieckiego. W przyszłości planowane jest także poszerzenie oferty o kolejne języki. Młodzież oraz dorośli na zakończenie kursu otrzymują dyplom, natomiast dzieci miły upominek. Celem prowadzących szkołę jest wykorzystanie w maksymalny sposób praktycznej strony języka oraz bezpośredni kontakt z żywą mową. Dlatego właśnie wykorzystuje się takie techniki, jak gry językowe, projekty grupowe czy role-plays. Przy takim założeniu, ucząc się danego języka niejako instynktownie ''wyłapujemy'' wszelkie reguły rządzące poprawnym i zrozumiałym dla innych budowaniem zdań. 

Dlaczego warto wybrać krakowską Szkołę Języków Obcych Mr Brown?

We wspomnianej szkole języków obcych uczy się wykorzystując metodę komunikacyjną, która daje najlepsze rezultaty zarówno w przypadku dzieci, jak i osób dorosłych. Metoda ta polega na praktycznym zastosowaniu języka: nabycia swobody w budowaniu komunikatów, umiejętności mówienia oraz myślenia w danym języku obcym. Zajęcia prowadzone są w niewielkich, kameralnych grupach (4-6 osób). Ponadto dostępne są także zajęcia indywidualne. Szkołą Języków Obcych Mr Brown, jako pierwsza w Krakowie i jedna z pierwszych w Polsce, korzysta również z uwielbianej przez najmłodszych, licencjonowanej metody Teddy Eddie. Wszystkie kursy są prowadzone prawie wyłącznie w języku obcym, przez wykwalifikowanych lektorów. 

Język, który jeszcze do niedawna wydawał Ci się tak obcy, po odbyciu kursu, będzie równie bliski jak język ojczysty.

Czy wiesz, że?

Choć powszechnie uważa się, że to język angielski jest tym językiem, którym posługuje się najwięcej ludzi na świecie - tak naprawdę zajmuje on drugą lokatę. W rzeczywistości bowiem pierwsze miejsce zajmuje... język chiński.

 

Mr Brown Szkoła Języków Obcych – nauka wcale nie musi być nudna!