Studia podyplomowe na kierunku human resources w Krakowie.
Nauka i edukacja Helena Sosińska - 19-04-2020

Studia podyplomowe na kierunku human resources w Krakowie.

Human resources studia podyplomowe to doskonały sposób na wzmocnienie warsztatu i kompetencji z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi. W dzisiejszych czasach branża HR zmienia się bardzo dynamicznie, przed pracownikami z działu personalnego otwierają się nowe możliwości i kolejne wyzwania, dlatego warto zaznaczyć, że w tym zawodzie otwartość na zdobywanie wiedzy jest wręcz kluczową kompetencją.

Human resources studia podyplomowe, – którą uczelnie wybrać?

Jeżeli interesują nas studia podyplomowe na kierunku human resources to warto zapoznać się z ofertą Wyższej Szkoły Europejskiej im. Ks. Józefa Tischnera w Krakowie. Od momentu swojego powstania uczelnia ta zdołała wyrobić sobie mocną markę w zakresie studiów podyplomowych na terenie Krakowa i Małopolski. Oferowane przez uczelnie studia podyplomowe na kierunku human resources adresowane są przede wszystkim do pracowników działów HR, którzy pragną poszerzyć swoje kwalifikacje, a też dla osób, które są na etapie przygotowania się do pracy związanej z zarzadzaniem zasobami ludzkimi. Na studia te mogą zapisać się również kierownicy i menadżerowie firm. Wśród absolwentów studiów podyplomowych na kierunku human resources w WSE są pracownicy takich firm jak np.: Grupa Onet.pl, Electrolux czy Warsaw Aiport.

Studia podyplomowe na kierunku human resources w Krakowie.

Dlaczego warto wybrać akurat WSE w Krakowie?

Odpowiedź jest prosta, ponieważ jest to uczelnia, w której duży nacisk kładzie się na zajęcia praktyczne. Wykładowcy zatrudnieni w WSE to doświadczeni praktycy, którzy wybierają aktywne formy nauczania, a przekazywaną wiedzę opierają na osobistych doświadczeniach biznesowych. Każdy, kto zapisze się na human resources studia podyplomowe w WSE będzie miał możliwość uzyskania praktycznych umiejętności z zakresu wszystkich kluczowych dziedzin zarzadzania zasobami ludzkimi. Ponadto warto dodać, że zajęcia na studiach podyplomowych na kierunku human resource w WSE zachęcają do aktywności i interakcji. To właśnie tutaj nauczymy się jak w skuteczny sposób korzystać z najnowszych narzędzi i metod HR. Program zajęć przygotowany przez WSE jest w 100% odpowiednio dostosowany do faktycznych potrzeb rynku pracy, a ponadto uwzględnia aktualne zagadnienia odnoszące się do współpracy z biznesem. Dlatego, też warto podjąć właściwą decyzje i zapisać się na human resource studia podyplomowe do WSE w Krakowie.

Rekrutacja na human resources studia podyplomowe w WSE w Krakowie.

Warunkiem przyjęcia na human resources studia podyplomowe jest złożenie dokumentów rekrutacyjnych w terminie od 1 czerwca do 30 września bieżącego roku oraz uiszczenie wymaganej opłaty rekrutacyjnej. O przyjęciu na kierunek human resources decyduje kolejność złożenia zgłoszeń. Dokumenty rekrutacyjne należy składać do siedziby Centrum Studiów Podyplomowych WSE w Krakowie bądź wysłać korespondencyjnie na adres uczelni. Warto również zaznaczyć, że przed złożeniem dokumentów należy wypełnić wniosek online, który dostępny jest na stronie szkoły. Takie podanie trzeba następnie wydrukować i dołączyć do kompletu dokumentów rekrutacyjnych.