Płatniki kelnerskie  - dlaczego warto je mieć?
Biznes Lidia Małysz - 25-08-2020

Płatniki kelnerskie - dlaczego warto je mieć?

Etui na rachunek, czyli tak zwany płatnik kelnerski to gadżet, dzięki któremu jesteśmy w stanie utrwalić w oczach klientów markę naszej firmy. Jest to, bowiem ostatni przedmiot, jaki goście widzą po zakończeniu posiłku i przed odejściem od stolika. W dzisiejszych czasach eleganckie płatniki kelnerskie z logo firmy stają się coraz bardziej popularne i możemy spotkać je w naprawdę wielu restauracjach. Dlaczego tak się dzieje? Ponieważ etui na rachunek z logo firmy to doskonały sposób na subtelną reklamę przedsiębiorstwa.

Płatniki kelnerskie z logo firmy – dlaczego warto się na nie zdecydować?

Jak powszechnie wiadomo zdecydowaną większość społeczeństwa stanowią wzrokowcy, dlatego logo firmy umieszczone na eleganckim, stylowym płatniku kelnerskim jest w stanie wywołać u wielu klientów pozytywne skojarzenia z daną marką. Etui na rachunek z logo firmy to miły akcent kończący wizytę w naszej restauracji. Nie zapominajmy o tym, że naprawdę wiele osób zwraca uwagę nawet na najdrobniejsze szczegóły i to czasem one decydują o tym czy o danej firmie mamy dobre, czy złe wspomnienia. Wysokiej jakości płatniki kelnerskie z pewnością nie zaszkodzą naszemu biznesowi, natomiast jak najbardziej mogą pomóc nam w wywarciu dobrego wrażenia na klientach. Etui na rachunek to, bowiem bardzo elegancki sposób na podanie klientowi rachunku. Ponadto warto zaznaczyć, że dzięki płatnikom kelnerskim rozliczenie rachunku odbywa się w sposób dyskretny i stosowny do sytuacji. Dlatego też śmiało można stwierdzić, że etui na rachunek z logo firmy to idealny gadżet reklamowy dla wszystkich firm, które prowadzą obsługę kelnerską. Dzięki nim wyeksponujemy swoją markę i podkreślimy nasze przywiązanie do detali. Pamiętajmy, że obecnie coraz to większa grupa klientów ocenia podanie samego gołego rachunku za niestosowne. Jeżeli więc zależy nam na dobrej prezencji prowadzonego przez nas biznesu to z całą pewnością warto zainwestować w tak efektowny dodatek, jakim są płatniki kelnerskie.

Płatniki kelnerskie  - dlaczego warto je mieć?

Gdzie warto zakupić płatniki kelnerskie z logo firmy?

Jeżeli poszukujemy dobrych jakościowo płatników kelnerskich, które będą poręczne i wygodne w użyciu to warto skorzystać z usług firmy Nana Poligrafia Reklamowa. Firma Nana posiada ogromne doświadczenie w znakowaniu produktów, dlatego możemy być pewni, że nadruk logo na płatniku kelnerskim będzie naprawdę trwały i wykonany w dobrze widocznym miejscu, tak aby jak najlepiej utrwalił się w pamięci klienta. Pamiętajmy, że to właśnie tu zakupimy stylowe i gustowne etui na rachunek z logo firmy. Płatniki kelnerskie oferowane przez firmę Nana prezentują się naprawdę dobrze i do tego są niezwykle łatwe w czyszczeniu. W ich środku bez problemu zmieszczą się zarówno banknoty, jak i monety. W sklepie Nana odnajdziemy płatniki kelnerskie wykonane z miękkiej ekoskóry, które dostępne są w różnych kolorach. Jeżeli chodzi natomiast o nadruk logo firmy to może on zostać wykonany w dowolnie przez nas wybranym kolorze tak, aby jak najlepiej pasował do stylu i wystroju lokalu.